Teslimat Şartları – İade ve Değişim

Teslimat Şartları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler size özel hazırlanacağı için kargo teslim süresi minimum 2 gün olarak belirlenmiştir. Toplu sipariş veya extra özel talepler içeren siparişlerde kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 05324221711 numaralı Whatsapp hattına gönderin ve durumu info@deeperschocolate.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

İade ve Değişim

Satıcı Firma deeperschocolate.com bu formda kısaca Deepers Chocolate olarak anılacaktır.

Tüketici Yasası gereği kişiye özel hazırlanan gıda vb türü ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır. Deepers Chocolate de satışa sunulmuş olan tüm ürünler siparişler onaylandıktan sonra siparişi veren müşteriye özel olarak üretilmektedir.

deeperschocolate.com üzerinden sipariş vererek bu koşulları kabul etmiş olursunuz.