millilogo

Deepers Chocolate & Cake Academy ( Ankara – Çankaya Özel Derin Çikolata ve Pasta Akademisi) T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Özel Öğretim Kurumları kapsamında akredite olmuş bir eğitim kurumudur. Deepers Chocolate & Cake Academy ‘de öğrencilerimizin aldığı “Profesyonel Aşçılık” ve “Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik” eğitimlerinin ardından süreci başarıyla tamamlayan mezunlarımız T.C. M.E.B. tarafından uygulanan sınavlara girmeye ve ilgili eğitimlerin bitirme sertifikalarını almaya hak kazanırlar.

Uzun ve Kısa Dönem Eğitimlerimiz sonrasında verilen belgeler Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitim Merkezleri tarafından düzenlenen Çıraklık – Kalfalık – Ustalık sistemi kapsamındadır. Uzun Dönem Eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, kurs bitirme sertifikaları ile direkt olarak Ustalık Belgesi Uygulama Sınavına, Kısa Dönem Eğitim Mezunu öğrencilerimiz ise direkt olarak Kalfalık Belgesi yazılı ve uygulamalı sınavlarına başvurabilirler. Uzun Dönem Eğitim mezunu öğrencilerimiz ayrıca bu sistemle belediyelerin iş yeri açma koşulları arasında yer alan İş Yeri Açma Belgesine sahip olurlar. Bu alanla ilgili eğitmenlik ve teşviklerden yararlanmak isteyen öğrencilerimiz ayrıca Usta Öğreticilik belgesine de başvurabilirler.

karekodum

Karekodu okutarak M.E.B. akreditasyon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

gutmeb

Deepers Chocolate & Cake Academy ve Gutmeb Gaziantep Uluslararsı Turizm, Konaklama ve Mutfak Sanatları Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi A.Ş. arasında yapılan protokol ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) “13UY0183-4 Pastacı Seviye 4 Mesleki Yeterlilik sınavları Ankara ve çevre illerden katılmak isteyen adaylar için Deepers Chocolate & Cake Academy atölyelerinde yapılacaktır.

Detaylı bilgi, başvuru ve kayıt için iletişim formu ya da Whatsapp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.