logo

Hakkımızda

Deepers Chocolate & Cake Academy ( Ankara – Çankaya Özel Derin Çikolata ve Pasta Akademisi) T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir özel öğretim kurumu olup meslek edinmeye yönelik profesyonel eğitim programları ile kursiyerlerinin iş hayatında uluslararası geçerli sertifikaları ile öne çıkmaları hedefiyle hizmet vermektedir.

Deepers Chocolate & Cake Academy eğitimleri bire bir uygulamalı atölye eğitimleri şeklinde gerçekleşmekte ve tüm eğitimler Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylanmış programlar kapsamında uygulanmaktadır. Mesleğinde ilerlemek isteyen, kendi iş yerini açmak isteyen, yurt dışında çalışmak isteyen kursiyerlerimizin T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalarımız ile kariyer basamaklarını en sağlam adımlarla atmaları için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ayrıca hobi veya kişisel gelişim amaçlı eğitim almak isteyen kursiyerlerimize yönelik eğitimlerimizin yanı sıra anne-çocuk çikolata atölyeleri ve isimli bento pasta workshopları gibi çok çeşitli eğitim seçenekleri ile her yaştan her meslekten kursiyerler için farklı eğitim seçenekleri ile hizmet veriyoruz.

Profesyonel Çikolata Şefimiz Ebru Doğan Eroğlu'nun Uluslararası ve Ulusal Resmi Sertifikaları