Deepers Chocolate & Cake Academy

Ulaşım ve Konaklama

 

ulaşım ve konaklama

Ulaşım

Deepers Chocolate & Cake Academy ulaşım ve konaklama için Başkent Ankara’nın en merkezi konumunda olup, tüm toplu taşıma araçları ile çok kısa sürede ulaşılmaktadır.

Özellikle şehir dışından gelecek kursiyerlerimiz için tüm ulaşım seçenekleri aşağıda detaylıca verilmiştir.

AŞTİ (Şehirlerarası otobüs terminali) den Akademimiz 5 dakika mesafede olup, en hızlı ulaşım şekli taksi ile yada yürüyerek ulaşmaktır. Bu 2 seçenek dışında Aşti Ankaray istasyonundan hafif raylı sistem ile Kızılay istasyonuna giderek buradan Çayyolu metrosu ile Söğütözü durağında inmeniz gerekmektedir. Akademimiz söğütözü metro durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Havaalanı ulaşımı, Esenboğa havaalanından AŞTİ’ye her 15 dakikada bir hareket eden belediye servislerine binerek AŞTİ’de inildiği zaman tercihinize göre üst maddedeki yollar izlenebilir.

Metro ile ulaşım, Kızılay metro istasyonundan Çayyolu metrosu ile 3. durak olan söğütözü durağında inerek Akademimiz 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Otobüs ve Dolmuş ile ulaşım, Kızılay ve Ulus ana lokasyonlarından Eskişehir yolu hattında olan ve Armada AVM önünde durağı olan tüm belediye ve özel halk otobüsleri ile dolmuş seferlerini kullanabilirsiniz. Armada önü durağında inildiğinde Akademimiz 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Yüksek hızlı tren garı (YHT) ve normal tren garından ulaşım, Gar metro istasyonundan Kızılay istasyonuna giderek buradan Çayyolu metrosu ile Söğütözü durağında inmeniz gerekmektedir. Akademimiz söğütözü metro durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Tüm metro, otobüs ve hafif raylı ulaşım araçlarında 45 dakikalık bilet aktarma uygulaması olup, tek bilet ile Akademimize şehrin her noktasından ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Konaklama

Şehir dışından gelecek kursiyerlerimiz için Bürokrat Evi Otel ile anlaşma yapılmış olup, anlaşmalı konaklama fiyatlarına kahvaltı dahildir. Rezervasyonlar kursiyerler tarafından şahsen yaptırılacak olup, Deepers Chocolate üzerinden anlaşmalı rezervasyon yaptırıldığı otel yetkilisine iletilecektir. En az 3 gün önceden rezervasyon yaptırılması otel müsaitliği açısından faydalı olacaktır. Konaklama için doluluk nedeniyle uygunluk olmaması durumunda alternatif olarak olarak Başkent Öğretmen evini tavsiye ediyoruz. Akademimize oldukça yakın bir lokasyonda olan Başkent öğretmen evi fiyat olarak gayet makul olmakla birlikte hemen önünden geçen Eskişehir yolu dolmuşları ile Akademimize 5 dakikada ulaşım imkanı sunmaktadır.

Harita üzerinden konumumuzu görmek için İletişim https://deeperschocolate.com/iletisim/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alışveriş sepeti
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.