Yazılarımız

Ankara Çikolata Eğitimi

ankara çikolata kursu

Ankara Çikolata Eğitimi

Ülkemizin yetiştirdiği en iyi çikolata şeflerinden Ebru Şef’in ( Ebru Doğan Eroğlu) kurucusu olduğu Akademi aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Meslek edindirmeye yönelik kurs merkezi olarak hizmet vermektedir.

Çikolata şefliği konusunda kendini en iyi şekilde yetiştirmek isteyenlerin tercihi olan Deepers Chocolate kısa dönem ve uzun dönem kursların yanı sıra günlük workshoplar ile de kursiyerlerin hizmetinde.

Sizde geleceğiniz ve mesleğiniz için sağlam bir temel atmak istiyorsanız Deepers Chocolate’nin sihirli dünyasına adım atmakta geç kalmayın.

Ankara Çikolata Eğitimi hakkında detaylı bilgi verecek olursak. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ustalık eğitimi programlarında çikolata eğitimi kendi başına ana bir eğitim başlığı olarak yer almamaktadır. Çikolata eğitimi, pastacılık eğitimi ana başlığı altında bir alt kategori olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pastacılık ana eğitim başlığının altında bir çok alt eğitim dalı bulunmaktadır. Bunlara örnek tatlıcılık, çikolata, kremalı pastalar, mayalı hamurlar vb. olarak sıralanabilir.

İşte bu şekilde pastacılık ana eğitim dalı bir çok alt kategoriye ayrılmışken profesyonel olarak çikolata alanında ilerlemek isteyen kursiyerler için özel çikolata eğitimleri verilmektedir. Sadece çikolata alanında uzmanlaşmak isteyen bir profesyonelin diğer pastacılık alt dallarına ait eğitimleri alması zaman kaybında başka bir işe yaramayacaktır.

Bu nedenle mesleğinde emin adımlarla ilerlemek isteyen profesyonel çikolata şefleri için Ankara Çikolata Eğitimi eşsiz bir imkan sunuyor. Uluslararası tecrübeye sahip Masterclass bir çikolata şefi ile çikolataya dair tüm detayları ve dünyadaki en son trendleri öğrenerek usta bir çikolata şefi olmanın yolu Deepers Chocolate & Cake Academy’nin çok özel eğitimlerinden geçmektedir.

Deepers Chocolate & Cake Academy’nin bu çok özel eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri Akademimize hatrı 4o yıl sürecek bir kahve içmeye bekliyoruz.

 

Ebru Doğan Eroğlu

Kurucu Eğitmen Profesyonel Çikolata Şefi